Stwórz salon, który nie będzie wiał nudą!

Architektura pomieszczeń to branża. która świetnie się rozwija od kilku lat. Pomimo, iż zmienia się moda w obszarze kolorów a także dodatków do wnętrz, pewne element wiecznie rządzą. Dowiedz się, jak zaaranżować salon, aby czuć się w nim dobrze.

Jak odświeżyć salon

Remont wnętrza wielokrotnie rozpoczynamy od odnowienia koloru ścian jak także sufitu. Te powierzchnie prędko ulegają zabrudzeniom, a kolory tracą odcień. W chwili obecnej modne są białe, jasne wnętrza. Pozwalają one na optyczne powiększenie wnętrza. Pragniesz dodać interesujący, popularny akcent, a naprawdę nie lubisz tapet? Posiadamy świetne rozwiązanie! Sufit napinany DPS gwarantuje nam mnóstwo możliwości. Możemy zdecydować się na motyw podświetlany czy na membranę w dowolnym odcieniu. Sukces tkwi właśnie w takich pomysłach. Dają one możliwość wprowadzić ekstranowoczesny styl do salonu. Ponadto sufit podwieszany lub napinany umożliwia na ujednolicenie wysokości wnętrza. Świetnie sprawdza się również w wysokich pokojach. Wolisz jednak nietypowo ozdobić ściany? Zdecyduj się na modne ramki z motywem lustra lub ręcznie wykonany nadruk albo motyw.

Wprowadź wyjątkowy klimat do mieszkania

Zakupiłeś już wszystkie potrzebne meble, jednakże brakuje Ci nietypowych elementów w pokoju? Skoncentruj się na dodatkach. Możesz je zmieniać wielokrotnie, a nie poniesiesz wysokich kosztów. Opłaca się dopasować dekoracje do pór roku, uroczystości, świąt oraz innych okoliczności. Doskonale sprawdzają się ozdobne i ładnie pachnące świeczki. Interesującym urozmaiceniem są również świeczniki, doniczki, plakaty, stojak na wino, dekoracyjne, nietypowe regały na książki, oraz obrusy. Najistotniejsze jest to, żeby wykreować klimat, który najbardziej odpowiada współmieszkańcom. Personalizowane dekoracje, takie jak ulubiony plakat, niepowtarzalny motyw na suficie napinanym lub akcent w stylu retro przyciągną atencję gości. Nie bój się próbować i wyczaruj swój pokój marzeń!