Sufit napinany – postaw na nietypowe rozwiązania

Urządzanie domu może przysporzyć mnóstwo problemów. Jednym z nich może być selekcja pasującego sufitu. Choć dla wielu wybór w tej kwestii wydaje się być niewielki, mamy co niemiara możliwości. Coraz większą sławę zyskują sufity napinane, jakie dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Tym razem pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne ,jak również sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te wyśmienicie sprawdzą się w każdym pokoju zarówno w mieszkaniu, jak i klubach czy biurach. Nadają pomieszczeniom ponadprzeciętnej elegancji. Sufity lustrzane mamy możliwość zaaranżować w wielorakich kolorach – od białego po czarny. Odznaczają się lekką strukturą, przez co są proste w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie pomieszczeń, w jakich zostały zastosowane.

Sufity niebo

Jednobarwny sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki stosownej technologii nieciekawy biały sufit można przekształcić w niezwykłą ozdobę wnętrza, jaka równocześnie może pełnić funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, która ilustruje niebo może zostać komplementarnie rozświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem przebiega bezprzewodowo, co jest znaczącym udogodnieniem. Możliwość zmiany koloru światła oraz uregulowania jego nasilenia sprawi, iż osiągniesz w wnętrzu niesamowity klimat! Możesz też uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki innowacyjnym światłowodom. Sufit niebo będzie właściwy nie tylko do sypialni, jednak jest również wyśmienitym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego oraz knajpy.

Sufit akustyczny

Denerwuje Cię duży hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wytłumić pokój. Ten rodzaj sufitu pozwala, także uwolnić się od efektu echa, który często przeszkadza w pomieszczeniach o wielkim metrażu. Sufit ten może być też świetnym elementem dekoracyjnym.

O sufitach i ich rodzajach poczytasz także na https://pl.wikipedia.org/wiki/Sufit