Bądź modna każdego dnia

Zwróć uwagę na dominujące trendy i bądź modna w 2018 roku. Moda ulega bezustannym modyfikacjom, w zawiązku z tym należałoby wiedzieć co w nadchodzących miesiącach będzie popularne. Zweryfikuj, w co dobrz jest się przyodziać i o co uzupełnić swoją kolekcję.

Retro i współczesność

Kierunki w modzie są nieprzewidywalne. Czasem powraca kierunek z ubiegłych lat, a czasem pojawia się zupełnie coś nowatorskiego. I to te nowinki potrafią niekiedy wprawić nas w osłupienie. Zwróćmy uwagę, iż ponownie populanością cieszą się ołówkowe spódnice. Długość w tym wypadku nie gra roli. Możemy przyodziać się w albo długą, za kolana, jak również do połowy uda. Pomimo swojego stylu retro, doskonale wpasowuje się w nowoczesne kreacje. Jeśli idzie o styl casualowy, powraca znowu moda na szorty. Latem, zamiast kusej kiecki, postaw na spodenki w jakimkolwiek kolorze. Odnośnie kolorystyki, w okresie 2018 popularne będą soczyste barwy. Za ich pomocą z pewnością wyróżnisz się w szarym tłumie. Trzeba również zwrócić uwagę, że na popularności zyskują coraz bardziej przezroczyste tkaniny. Mogą one być zbawienne podczas letnich upałów. Naszą szafę też należałoby poszerzyć o stroje w prążki, jednak pionowe. Im print obszerniejszy i bardziej wyrazisty, tym korzystniej. Może wybierzemy suknię do kostek, kombinezon bądź garnitur? Wszystko zależy od tego, w czym dobrze się czujemy. Jeśli jednak nie potrzebujemy za bardzo rzucać się w oczy, dalej w modzie zostaje jasny róż. Planując zaakcentować swoją kobiecość, jak również nadać spotkaniu nutę romantyzmu postaw na kreację w tym kolorze. To naturalnie tylko niewiele przykładów z trendów, z jakimi możemy się spotkać w 2018 roku.

Wyszukaj swój styl

Nasza garderoba nie zawsze może nadążyć za zmieniającymi się propozycjami. Dlatego trzeba też, co jakiś czas ją odświeżyć i zobaczyć co w danym sezonie jest warte adnotacji. Trendy są różne i z pewnością każda z znajdzie coś dla siebie. Obierz styl, który znakomicie do Ciebie pasuje i zaskocz pozostałych.