Czysty dom

Utrzymanie nieruchomości w czystości czasami tworzy problemy. Sprawa jest bardziej pracochłonna, jeśli mieszkamy ze zwięrzętami. Walka z sierścią jest bardzo trudna oraz czasochłonna. Czy mamy możliwość na usunięcie sierści z sofy, foteli, podłogi? Oczywiście, że tak! Poznaj dobre odkurzacze, które wesprą Ci w sprzątaniu.

Jaki odkurzacz wybrać?

rura od odkurzaczaWbrew pozorom wybór trafnego odkurzacza nie jest prostym wyborem. Możemy wymienić kilka typów tego sprzętu. Główny podział informuje o odkurzaczach podłogowych z workiem, bezworkowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona alternatywa. Warto jednak pamiętać, aby w każdym przypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. My zwróciliśmy uwagę na odkurzacz Samsung, który cechuje się mocnym silnikiem i szczotką o dużej mocy wciągania. Świetnie radzi sobie z sprzątaniem zanieczyszczeń i wielkich zabrudzeń na innych powierzchniach. Cyklonowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą mającym skłonność do alergii oraz uczuleń. Kolejnym rozwiązaniem w tym wypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele i Samsung dają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a jednocześnie nie tylko gromadzą zabrudzenia, a również pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki brudu.

Sprawdzone porady

Nie możesz się uporać z sprzątaniem foteli z sierści? Wybierz wymienne miotełki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu uciążliwych zabrudzeń. Jeśli chcesz dbać o stan swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Oczyszczają one powierzchnie zawsze kiedy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się kolejnymi obowiązkami.