O depilacji laserowej w Krakowie

Jednym z najatrakcyjniejszych zabiegów laseroterapii od lat zostaje laserowe usuwanie owłosienia. metoda ta może być wykonywana w czasie zimowo-jesiennym, zatem teraz chcemy ponowić ten temat ponownie. Poznaj szczegóły dotyczące tego zabiegu.

Wskazania do wykonania depilacji laserowej

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej części ciała. Z przedstawianych zabiegów równie chętnie korzystają panie i panowie. Wiek i płeć nie powinny mieć tu znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest zależny od wskazanego obszaru. Konkretne obszary ciała można podzielić na części. Czasami klienci wybierają wyłącznie depilację łydek bądź ud. Parametry wybierane przez specjalistów są uzależnione od specyfiki skóry, a także owłosienia pacjenta. Wszystko dopasowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku szczególnie grubych, gęstych włosków. Cienkie i jasne włosy także można poddać zabiegowi, wymagają one jednak większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden entuzjastycznie wybierany sposobów przez mężczyzn to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę cenionych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu i kompleksowym podejściem do pacjenta. Na depilację laserową decydują się klienci uprawiający sport, ceniący sobie komfort i zwracający uwagę na swój wizerunek.

Prawidłowa depilacja w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Sprzęt ten posiada certyfikat bezpieczeństwa oraz efektywności respektowany na całym świecie.