Ostatnio ogoliłem swoje plecy

W dniu dzisiejszym trochę bardziej prywatny wpis, w jakim dzielę się z Tobą moim przeżyciem z ostatnim dni, które generuje tak samo wiele emocji a także zawstydzenia. Po kilkunastu miesiącach rozważań z moją dziewczyną podjąłem decyzję, aby pójść do kliniki medycyny i kosmetyki dla chłopaków, żeby wydepilować me plecy.

Pewnie myślisz sobie, że chyba walnąłem się w czaszkę. Rzeczywistość jest jednak taka, że zarost na moich plecach to coś nienormalnego. Puszcza to mało powiedziane, ja po prostu prezentowałem się jak orangutan. A że mojej kobiecie było to nie w smak, to była chętna agitować mnie do depilacji pleców po kilkanaście razy w przeciągu tygodnia. Po jakimś czasie miałem obowiązek się ugiąć i zacząć poszukiwania punktu, w jakim miałbym możliwość przeprowadzić tego typu depilację.

Już na starcie rozumiałem jak trudno wyszukać będzie klinikę proponującą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Ofert w necie jest bardzo dużo, lecz prawda jest taka, że zdecydowana partia z nich nie generuje ufności. Głównie dlatego, że analizując witryny internetowe takiego typu klinik trudno natrafić w ich treści na oceny napisane im przez Klientów o płaci męskiej, a nie kobiety. A zdajesz sobie sprawę, co jak co, ale mężczyzna od kobiety się wyraźnie różni i w inny sposób odczuwać ma prawo na tego rodzaju zabiegi. Po wielu przebojach dałem radę znaleźć jednak klinikę Vesuna, która to świadczy kompleksowe zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn i na podstawie tego co pokazują recenzje prezentowane przez internautów robi to świetnie. Podjąłem decyzję, aby to zweryfikować.

Przedzwoniłem do nich z ochotą umówienia się na spotkanie. Telefon odebrała miła Pani i wybrała mi po chwili dobry dla mnie termin spotkania. Zawiadomiła mnie o wszelakich sprawach połączonych z taką depilacją laserem, wytłumaczyła jak się do depilacji przygotować i wspomniała także o tym jaki spraw powinienem spodziewać się po wizycie.

Kiedy przyjechałem na umówione spotkanie, to miałem w sobie lekki niepokój. W końcu myślałem, że takiego rodzaju tematy są dla dziewczyn, a nie dla mężczyzn. Mój lęk natychmiast jednak został usunięty, z powodu tego, że w gabinecie wliczając mnie znajdowało się czterech chłopaków. Wynika więc na to, że nie powodu, aby się przejmować, chłopaki też rozpoczęli dbać o siebie i też urządzają sobie wizyty do gabinetów medycyny kosmetycznej dla chłopaków.

Trzeba zwrócić uwagę, że Klienci konsultują się tam z ekspertami od kosmetyki i dermatologami, przez co posiadają gwarancję, że przy żadnym z zabiegów nie wyrządzą sobie szkody.

Sam zabieg przeprowadzono niezmiernie szybko i bez generowania bólu. Już po jednym zabiegu skutek był wspaniały. Marzę jednak o tym, żeby włoski z pewnością nie powróciły, w związku z czym za kilka dni zarejestruję się na jeszcze jedną sesję.

Na zakończenie chcę jeszcze powiedzieć o tym, jak na mą depilację odpowiedziała ma narzeczona. Nic nie zapowiadałem jej na temat tego, że wybiorę się na zabieg, w efekcie czego była potężnie osłupiona. I mam obowiązek zakomunikować, że po raz pierwszy od wielu miesięcy tak prędko miała ochotę wziąć mnie w objęcia. Więc zaznaczam, depilacja dla mężczyzn w 100% spełniła moje marzenia.

Jeśli lękacie się takiego typu zabiegów, to poczytajcie sobie dodatkowo o depilacji na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, mówię prawdę nie ma się czego bać.