Poznaj plusy peelingu laserowego

Każda nowoczesna kobieta dobrze zdaje sobie sprawę, jak duże znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Istnieją różne sposoby ich wykonywania. Nowością na rynku kosmetycznym, jaka pozwala na osiągnięcie fantastycznych efektów, jest peeling laserowy. Na czym polega i jakie są jego zalety?

Dzięki zastosowaniu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim bardzo precyzyjny oraz efektywny. Wiązka lasera, tworząc małe uszkodzenia, pobudza skórę. W konsekwencji skóra szalenie prędko się regeneruje, a ponadto staje się jędrna i elastyczna, za sprawą kolagenu i elastyny – ich produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego dobrze jest powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Kolejne zabiegi robione są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od użytej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego za pomocą lasera jest oczywiście wysoka precyzja zabiegu, ale również długofalowy efekt, dzięki któremu każda z nas poczuje się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/