Ubierz się modnie wiosną 2018

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, które będą obowiązywały w roku 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić w mieście, ale z pewnością zawładnie spotkaniami towarzyskimi jak również salonami. Wyśmienicie sprawdzi się w przypadku osób, które wielbią przyciągać uwagę jak również pragną zachować niesztampowy styl. Będziemy w stanie nabyć całe brokatowe ciuchy – spódnice, kombinezony i inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, jak też akcesoria, jakie można będzie ubrać przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend na salonach, na który skuszą się damy, jakiee nie boją się odróżniać a także lubią eksperymentować.

3. Rękawy w stylu lat 80

Stara moda lubi powracać. W tym roku powrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te odznaczają się przesadną wielkością.

4. Odzież sportowa

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać tylko do sportu. Na ulicach natkniemy się na wiele Pań w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą niejednokrotnie z eleganckimi akcesoriami. Szpilki do spodni dresowych? Tak, to również trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w których ćwiczymy bądź przesiadujemy na kanapie.

5. Kierowca rajdowy

Moda będzie również wzorowana na kierowcach rajdowych i motocyklowych. Będzie to styl na pewno zmimny.

6. Czerwień

Odważne oraz lakierowane stroje w barwach intensywnej czerwieni staną się hitem 2018.

7. Plastik

Ubrania plastikowe? Bezbarwne sukienki z plastiku, żakiety i inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z tandetą, a zacznie z renomowaną modą.

8. Motyle

Najmodniejszym motywem sezonu będą wielobarwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, ale będzie prezentował się nieco inaczej aniżeli dotychczas. Będzie wyglądał jak połącznie paru modeli okryć wierzchnich.

10. Motywy a także kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne odcienie zastąpią pastele, które królują od kilku lat.

11. Wzory kwiatowe

Popularny wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty nadal będzie na topie. Delikatne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły dużą popularnością.

12. Krata

Oprócz kwiatów ogromną popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie jedynie koszuli, ale także spodnie i swetry.