Poznaj bliżej pralki AddWash

Samsung jest jednym z najpopularniejszych wytwórców urządzeń AGD i RTV na świecie. Wszędzie możemy spotkać się z ich sprzętem, który nadzwyczaj często upraszcza nam podstawowe obowiązki. Tym razem Samsung zadecydował wyjść naprzeciw roztargnionym. Dodał do swoich urządzeń piorących funkcję Addwash, jaka do tej pory nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie jest najmilszą powinnością. Najpierw trzeba dokonać podziału ze względu na materiał, w dalszej kolejności kolor. Nieraz również dzielimy rzeczy, na te które pierzemy w wysokiej oraz niskiej temperaturze. Nierzadko zapominamy o dodaniu paru rzeczy znajdujących się w innym miejscu. Do tej pory nie było sposobności, aby zatrzymać tryb prania aby naprawić zrobiony błąd. Producent był świadomy tego rodzaju zdarzeń w związku z czym zdecydował się im zaradzić. Nowatorska funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dorzucanie ubrań w trakcie działania, ale niesie ze sobą szereg ulepszeń. Samsung w pralkach z omawianą funkcją, pozwoli też na nadzorowanie całego procesu przy użyciu telefonu. Nawet będąc poza mieszkaniem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, mają też technologię, jaka podnosi jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na nabór mocy podczas prania, stosownie go zmniejszając.

Czy warto?

Gdy będziesz musiał dorzucić dodatkowe rzeczy do prania, będziesz miał możliwość to zrobić natychmiast. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu oaz kasy. Już nigdy nie będziesz musiał tracić nerwów po puszczenia pralki, w momencie kiedy odnajdziesz zawieruszone ciuchy. W chwili obecnej wystarczy tylko je dorzucić do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego modelu urządzeń są nadzwyczaj pozytywne. Nowoczesna funkcja pralek Samsung zdecydowanie ułatwia przygotowywanie a także wykonanie prania. Dobrze jest skorzystać z tego typu technologii.

Dowiedz się więcej o Samsung AddWash https://opiniertvagd.pl/samsung-ww12k8412ow-z-funkcja-addwash-dodawaj-ubrania-w-trakcie-prania/