Dowiedz się więcej o zabiegach kosmetykach

Nasza skóra po zimie wymaga właściwej regeneracji. Można się o nią zatroszczyć tylko w domu albo zdecydować się na specjalistyczne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w którym jesteśmy w stanie znaleźć bardzo dużo salonów piękności z obszerną listą zabiegów. Oto zarys kilku z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najmniej złożonych zabiegów, na jakie się decydujemy. Aktualnie używane metody są mało inwazyjne oraz nieomal bezbolesne, wykonywane za pomocą specjalistycznego pistoletu. Szczególnie ważna jest stosowna pielęgnacja po przekłuciu uszu. Kolczyki, jakie zostały założone podczas procesu przekłuwania uszu trzeba nosić, aż do momentu całkowitego zagojenia. Ważne jest także zwracanie uwagi, żeby niedawno przekłute uszy miały znikomy kontakt z bakteriami. Taki zabieg to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, które mają na celu złuszczenie martwego naskórka. Gabinety kostyczne oferują bogaty wybór tego rodzaju zabiegów. Pośród nich wypada wyróżnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne, peelingi mieszane. Tego typu peelingi możemy, także podzielić ze względu na wnikliwość działania. Wyróżniamy tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie jak też głębokie. W celu wyboru odpowiedniego peelingu należy skonsultować się z lekarzem specjalisą albo kosmetyczką, aby wybrali zabieg odpowiedni do stanu oraz rodzaju cery. Bardzo ważne, aby peelingi przeprowadzane były przez profesjonalistów.

TriLipo Maximus

Pragniesz zagęścić swoją cerę? Koniecznie dowiedz się więcej o zabiegu TriLipo Maximus. Kraków to miejsce, gdzie odnajdziemy wiele klinik, jakie używają tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus pobudzamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, jaki ma potężny wpływ na kondycję naszej skóry. Plusem Exilis jest fakt, iż jest on niebolesny jak też względnie krótki. Podobnie jak w przypadku większości zabiegów kosmetycznych, polecane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

geneO

Zaletą tego zabiegu jest fakt, iż działa na trzech płaszczyznach – dotlenia skórę, złuszcza, oraz poprawia elastyczność. Jest to doskonałe rozwiązanie dla każdego rodzaju cery. GeneO to zabieg bezbolesny i orzeźwiający. Ilość jak też częstotliwość przeprowadzania zabiegów zależą od kondycji skóry, dopasowywane są w czasie konsultacji. Na korzyść zabiegu przemawia także fakt, iż skóra nie wymaga długiej rekonwalescencji.