Skuteczne sposoby na walkę z nadwagą

Mnóstwo pań nie jest dumnych ze własnego wizerunku zewnętrznego. Jedną spośród najczęściej wspominanych niedoskonałości jest forma. Poszukujesz zabiegu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie trochę informacji.

Dieta to nie wszystko

Gdy myślimy o modelowaniu sylwetki, najczęściej stawiamy na dietę oraz treningi. Co zrobić w sytuacji jeśli nasza tkanka tłuszczowa nie zmniejsza się czy nie potrafimy ukształtować konkretnej partii ciała? Postaw na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej, a także usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

zabieg medycyny estetycznejExillis BTL to najlepsze dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na zastosowanie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Exillis w Krakowie pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, modelowanie figury, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto nadmienić, że Exillis to sposób bezinwazyjny oraz komfortowy. Jest znakomitą możliwość dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech krokach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Zmartwieniem naszych pacjentek jest często jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną jędrność, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pomaga skutecznie likwidować cellulit i ujędrniać niektóre obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga gubienie kilogramów, a ponadto pozwala na ujędrnienie skóry, walkę z miejscową otyłością, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Należałoby zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w  Vesunie są bardzo komfortowe. Nie trwają więcej niż 40 minut. Pozwalają na błyskawiczne nasycanie się trwałymi skutkami.