Skuteczne sposoby na walkę z nadwagą

Mnóstwo pań nie jest dumnych ze własnego wizerunku zewnętrznego. Jedną spośród najczęściej wspominanych niedoskonałości jest forma. Poszukujesz zabiegu na korzystne odchudzanie w Krakowie? Mamy dla Ciebie trochę informacji.

Dieta to nie wszystko

Gdy myślimy o modelowaniu sylwetki, najczęściej stawiamy na dietę oraz treningi. Co zrobić w sytuacji jeśli nasza tkanka tłuszczowa nie zmniejsza się czy nie potrafimy ukształtować konkretnej partii ciała? Postaw na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej, a także usuwanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

zabieg medycyny estetycznejExillis BTL to najlepsze dostępne na rynku urządzenie, które pozwala na zastosowanie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Exillis w Krakowie pozwala na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, modelowanie figury, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto nadmienić, że Exillis to sposób bezinwazyjny oraz komfortowy. Jest znakomitą możliwość dla inwazyjnych metod liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech krokach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Co to jest endermologia?

Zmartwieniem naszych pacjentek jest często jędrność skóry. Z wiekiem traci ona własną jędrność, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pomaga skutecznie likwidować cellulit i ujędrniać niektóre obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną i podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga gubienie kilogramów, a ponadto pozwala na ujędrnienie skóry, walkę z miejscową otyłością, zmniejszenie obwodu o naście centymetrów. Należałoby zaznaczyć, iż zabiegi odchudzające w  Vesunie są bardzo komfortowe. Nie trwają więcej niż 40 minut. Pozwalają na błyskawiczne nasycanie się trwałymi skutkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *